کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن ، تور ایروان ، تور ارمنستان ، تور ، تور نوروزی ، سفر ، سفر ارزان ، تور لحظه آخری ، بلیط ، بلیط ارزان ، تور لوکس ، تور لاکچری

نام مکان فارسی

کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن

نام مکان انگلیسی

Louis Charden Cafe and Bakery

 

توضیحات کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن

مقدمه :

کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن چگونه جایی است؟؟ این یکی از سوالات متداول افرادی است که برای اولین بار نام این محل را می شنوند. وقتی که به یک شیرینی پزی فکر می کنید، چه چیزی به فکراتان خطور می کند؟؟ به یاد چه چیزی می افتید؟؟ خانه، خانواده، یک جشن، کودکی و شاید هم عطر خوشمزه و وسوسه کننده کیک مادرتان؟؟ مفهوم خاطراتی که از خاطره یک بوی وسوسه کننده نشات می گیرد منجر به موفقیت یک برند تجاری خواهد شد. اول از هر چیزی در این راه، انتخاب یک نام فرانسوی برای این برند یکی از همین مسائل بوده. در گام بعدی برایش شخصیت و سپس یک داستان آفریدیم. هویت چاردن بر پایه تصاویری منحصر به فرد که بازگو کننده اتفاقات مختلف زندگی این برند بود، نهاده شد. اتفاقاتی همچون سرگرمی های کودکانه، اولین عشق و اولین گامهایش به سمت صنعت شیرینی پزی.

امروزه کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن در شهر ایروان ارمنستان فعالیت می نماید. کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن با محیطی گرم، بطور ناخود آگاه، مشتریان را به بخشی از زندگی این شخصیت تبدیل می نماید. محیط این کافه مشتریان را به یک بعد احساسی کاملا متفاوت هدایت می نماید.

داستان لوئیز چاردن:

در زمان های بسیار دور، لوئیز عاشق آنای زیبا شد. پس از گشت سالها لوئیز یک شیرینی پزی راه انداخت. او تمام محصولات شیرینی پزی خود را بطور انحصاری به اولین عشقش اختصاص داد. تمام محصولات لوئیز به حدی با کیفیت هستند که مشتریان را مجذوب خود می کنند. محصولی با طعم و جنس عشق لوئیز چاردن. این کافه و شیرینی پزی محیطی رمانتیک و دنج را برای شما فراهم می نماید، انگار که در فرانسه هستید. همچنین مشتریان می توانند از غذاها و محصولات تازه شیرینی پزی با کیفیت و طعم خانگی لذت ببرند.

انواع غذاهای کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن عبارتند از:

– منوی فرانسوی

– منوی کافی شاپ

– منوی اروپایی

– منوی غذاهای مدرن و مد روز

گزینه های غذایی آن عبارتند از:

– صبحانه

– نهار

– شام

– میان وعده

– نوشیدنی های معمولی و غیره

از خدمات این کافه می توان به:

– اینترنت wifi رایگان،

– رزرو میز،

– محیط برای نشستن،

– انجام سفارش های بیرون ببر

– و داشتن گارسون اشاره نمود.

کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن به ۲ طبقه تقسیم می شود:

– طبقه بالایی کافی شاپ است

– طبقه پایین برای فروش سفارشات بیرون ببر و سرپایی است.

کافی شاپ با دکوراسیون جالب و خاص مزین شده، مبلمان و صندلی هایش دارای طرح های گلدارو شاد است. دیوارهایش نیز با طرح های استنسیل و مگنولیا طراحی شده است. مشتریان احساس راحتی دارند و قسمت های دنجی دارد که با میز و ۲ یا ۳ صندلی پر شده است. این میز و صندلی ها به سمت پنجره ها چیده شده اند.

انواع شیرینی های پشت ویترین با طعم های شکلاتی، میوه ای، خامه ای یا کاراملی، آب دهان مشتریان را راه می اندازد. این کافی شاپ با منو غذایی و فضایی که دارد بیشتر شبیه به کافی شاپی فرانسوی است تا یک کافی شاپ ارمنستانی. البته منوی غذایی گرم نیز برای افرادی که غذای گرم را ترجیح می دهند، وجود دارد.

یکی از موضوعات جالبی که در این کافی شاپ می توان از آن لذت برد، این است که می توانید همزمان حس نوشیدن یک چای انگلیسی را با خوردن یک شیرینی فرانسوی در یک کافی شاپ ارمنستانی تجربه نمایید.

از طرفی نیز، موقعیت ایده آل مکانی این کافه یکی دیگر از نکات حائز اهمیت آن به شمار می آید. این کافه می تواند مکانی مناسب برای یک ملاقات دوستانه، همچنین برای ملاقاتهای کاری شما باشد.

از نکات مورد توجه مشتریان کافه و شیرینی پزی لوئیز چاردن می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

– محیطی گرم و دوستانه

– محیطی ساکت و آرام

– محیط تمیزی دارد

– نمای پنجره ها بسیار زیباست

– قیمت مناسبی دارد

– امکان سفارش بیرون ببر دارد.

 

کشور

ارمنستان

شهر

ایروان

تحت نظارت

بخش خصوصی – شرکت بک بن برندینگ ( Backbone Branding )

تاریخ شروع بهره برداری

۲۰۱۳

کاربری

کافی شاپ – شیرینی پزی و شیرینی فروشی – مینی رستوران

نوع بنا و معماری

کافه ایی رمانتیک به سبک کافی شاپ کلاسیک فرانسوی

آدرس

۱۱ Amiryan St, Yerevan 0002, Armenia

شماره تماس

+۳۷۴ ۹۵ ۵۰۵۴۴۴

وب سایت

Louis Charden

روز و ساعات کاری

همه روزه از ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب

موقعیت  مکانی