حریم پرواز آسمانحریم پرواز آسمان

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Already a member?

حریم پرواز آسمانحریم پرواز آسمان
بازیابی گذرواژه

Don't have an account?

معرفی و خدمات ما

معرفی و خدمات ما

معرفی و خدمات ما

معرفی و خدمات ماتاریخچه شرکت:

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان با مسئولیت محدود در تاریخ ۱۷/۰۱/۱۳۹۵ با شماره ۴۸۹۶۷۱ به ثبت رسید. این شرکت پس از اخذ پروانه فعالیت مجوز بند (ب) مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۵ از طرف سازمان محترم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران فعالیت خود را رسما آغاز نمود. آگهی تاسیس و آغاز فعایت شرکت نیز در صفحه ۴۴ روزنامه رسمی کشور به شماره ۲۰۷۱۰ مورخ ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۵ به چاپ رسید و کتبا جهت اطلاع عموم اعلام گردید.

معرفی و خدمات ماسمت های رسمی و خدمات قانونی شرکت:

 مطابق تاییدیه به ثبت رسیده شرکت،

– آقای حامد وزیری به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان و

– سرکار خانم زهرا مرادی آقبلاغ به عنوان مدیر عامل شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان

 شناخته و دیگر سهامداران اعضاء هیئت مدیره شرکت محسوب می شوند.

فعالیت های شرکت با توجه به مجوزهای قانونی اخذ شده به شرح ذیل است:

– فعالیت در زمینه اخذ ویزا و روادید معرفی و خدمات

– تنظیم مسافرتهای گروهی داخلی و خارجی معرفی و خدمات

– ذخیره مکان و هرگونه خدمات گردشگری با رعایت قوانین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری معرفی و خدمات

معرفی و خدمات مااهداف ما:

ما در تلاشیم تا در راستای فعالیتهای خود، خدماتی فراتر از انتظار مشتریانمان را در اختیارشان قرار دهیم. چرا که معتقدیم، چنین رویه ایی علاوه بر رضایتمندی تمام و کمال مسافران، مطمئنان ما را نیز ملزم به ارائه دقیق تر در ارائه خدمات خواهد نمود. ارائه خدمات دقیق و با حساسیت بالاتر، بدون شک راهگشای پیشرفت شرکت و آمادگی به جهت ارائه خدمات بهتر و قابل ملاحظه تر در آینده خواهد بود.

مهمترین نکته ایی که در هر فعالیتی مورد توجه قرار می گیرد و منجر به موفقیت آن می گردد، پیشرفت است. ما نیز در جهت پیشبرد اهداف خود و پیشرفت روز افزون در این راه، با تمام توان و نیروی خود بصورت شبانه روزی تلاش می کنیم.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان با تمامی اعضا و کارمندان خود متعهد است تا در ارائه خدمات خود جهت رضایتمندی مشتری تلاش نماید و در انجام این راه از انجام هیچ عملی کوتاهی ننماید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در ارائه خدمات، تمام توان خود را در جهت رفع مشکل بکار گیرد.

ما برنامه های متعددی را در جهت تحقق اهداف خود و سهولت ارائه خدمات به مشتریان پیادسازی نموده ایم و  توانسته ایم در این راه به موفقیتهای قابل توجهی دست یابیم و سطح رضایتمندی مشتریان را تا حد چشم گیری افزایش دهیم. یکی از برنامه های کلیدی و مهم که در آینده ایی بسیار نزدیک تصمیم داریم تا بر آن جامه عمل بپوشانیم، راه اندازی وبسایتی آنلاین است. راه اندازی وبسایتی آنلاین در جهت ارتقاء کیفی و سهولت ارائه خدمات به مشتریان، تا مشتریان ما بتوانند در سریع ترین زمان ممکن و به سادگی، خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایند.

معرفی و خدمات ماتوضیحات قابل توجه:

-لازم به توضیح اینکه نمونه قرارداد و مفاد متمم قرارداد شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان با مسافران و همکاران در بخش درباره ما – قوانین و مقررات سایت رسمی شرکت به آدرس harimparvaz.com بطور کامل شرح داده شده و درج گردیده است.

– همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از راههای ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما در سایت رسمی شرکت، با ما در ارتباط باشید. معرفی و خدمات

– از طرفی نیز، در صورت وجود هرگونه شکایت می توانید از طرق ذکر شده در بخش ثبت شکایات سایت رسمی شرکت، اقدام فرمایید تا پیگری های لازم به عمل آید. معرفی و خدمات

تمامی مطالب فوق بطور مستند در محل شرکت موجود و قابل ارائه به مراجع قانونی و ذیصلاح می باشند.

معرفی و خدمات مادر ادامه:

شرکت خدمات مسافرتی و  گردشگری حریم پرواز آسمان برگزار کننده تورهای خارجی (نظیر تور ترکیه، تور دبی، تور اروپا، تور گرجستان و …) و تورهای  داخلی (همچون مشهد مقدس، کیش، قشم و …) و مجری اخذ روادید ( برای مقاصدی نظیر: دوبی، چین، روسیه، سنگاپور و…) و ذخیره مکان به همراه هرگونه خدمات مسافرتی در سراسر جهان، به منظور رسیدگی و پاسخگوئی سریع به شکایات ، نظرات، یشنهادات و انتقادات سازنده مشتریان خود که منجر به افزایش رضایتمند و وفاداری آنها نسبت به شرکت و حفظ بقای شرکت می گردد، سیستم رسیدگی به امور مشتریان خود را بر اساس استانداردهای موجود پایه گذاری نموده است. استانداردهای ما در این راستا بدین شرح است:

  • رعایت الزامات ملی و بین المللی مربوط به خدمات تور و گردشگری.
  • – ایجاد محیطی مشتری محور با تخصیص منابع لازم در جهت دریافت بازخوردهای اثر بخش مشتریان.
  • – ایجاد فرایندی آزاد و اثر بخش با کاربردی آسان برای مشتریان جهت تسهیل در ارائه بیانیه خود.
  • – ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل در مدیریت ارتباط با مشتریان و پاسخگوئی به آنها با آموزش های مستمر.
  • – ایجاد امنیت و اطمینان در مورد رازداری شکوائیه ها و هویت مشتریان.
  • – برقراری پل های ارتباطی مناسب و نوین جهت سهولت دریافت شکایت های مشتریان.

مدیران و کارکنان شرکت حریم پرواز آسمان:

با آگاهی از وظایف، مسئولیت ها و اختیارات خود در سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و برخورداری از روش های مختلف رفع شکوائیه ، متعهد می گردیم که از هرگونه پیش داوری پرهیز نموده و تمام تلاش خود را جهت دریافت رضایت مشتری بعمل آورده و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایش رضایتمندی ارباب رجوع خود باشیم.

حامد وزیری – رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری حریم پرواز آسمان

منشور گردشگری
logo-samandehi